Yarımadamızın Tarımsal Üretimlerini

Yüksek Değerle İç ve Dış Pazarlara Sunuyoruz.

Keşfedin

Yarımadamızın Tarımsal Üretimlerini

Yüksek Değerle İç ve Dış Pazarlara Sunuyoruz.

Keşfedin

Biz Kimiz?

Yarımadamızın tarımsal üretimlerini yüksek değerle iç ve dış pazarlara sunuyoruz.

2000'li yıllardan bu güne, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde, perakende satış, tesis işletmeciliği ve hizmet sektörlerinde değerli çalışmalara imza atmış olan kurucu üyelerimiz; Çağdaş Tatar ve Yener Sazak birlikteliğinden oluşmaktadır.

Malia, prehistorik dönemlerden beridir yerleşim yeri olup ; tarihinde birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış kadim Urla- Karaburun-Çeşme yarımadasını faaliyet coğrafyası olarak belirlemiş, tüm üretim ve pazarlama faaliyetlerinde Yarımada’nın potansiyelini yüceltmeyi amaç edinmiştir.

COĞRAFİ İŞARETİMİZ

Blog

FAYDALI BİLGİLER

EGE AŞIĞI ŞAİRLER ve YAZARLAR SERİSİ-1

Bizler onu en çok “Halikarnas Balıkçısı” takma adıyla tanıyoruz. Aslında tek takma adı bu değil. Sürgün yıllarında kullandığı takma adı Hüseyin Kenan,

Devamı

EGE'DE OT MEVSİMİ

Ege denince akla masmavi bir deniz, beyaz Rum evleri, balık… huzuru yansıtacak ne varsa akla önce onlar gelir. Burnunuza deniz kokusu değer aklınızda

Devamı

ZEYTİNYAĞI TERİMLERİ VE ÇEŞİTLERİ

Zeytinyağının sıkım sürecini daha önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık, fakat o yazıda genel olarak zeytinin sıkım aşamasından bahsetmiştik.

Devamı

NERGİS İÇİN ELELE

Karaburun topraklarının bu nadide değerine sahip çıkıyoruz...

Tüm dünyada olduğu gibi 3,000 den fazla endemik tür barındıran ülkemizde de bu türleri koruyabilmenin tek gerçekçi yolu, kamu ve sivil toplum desteğini almış sürdürülebilinir bir ekonomik model ortaya koymak ile mümkündür. Entellektüel duyarlılıkları ancak Ürün-Değer-Pazar üçgeninin ortasına yerleştirerek bir çözüm yolu bulunabilecektir.

Keşfedin

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz.